Mahmood Tabrizi

فهرست

محمود تبریزی نقاش ورزشکاران محمود تبریزی نقاش ورزشکاران

محمودتبریزی نقاشی و کاریکاتوریست برنامه تلویزیونی رکورد شبکه سه صدا و سیما نقاشی مجتبی عابدینی و علی پاکدامن را در این برنامه تلویزیونی به ایشان هدیه داد. برنامه ی رکورد هر هفته در شب های جمعه راس ساعت بیسشت و سی دقیقه  به مدت یک ساعت پخش می شود و مهمانان برنامه مدال آوران و ورزشکاران می باشند
نقاشی علی پاکدامن


محمود تبریزی نقاش ورزشکاران
سید علی پاکدامن اسماعیل‌زاده
(زاده ۱ شهریور ۱۳۶۹) شمشیرباز سابر است

بازی‌های آسیایی

او در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ کره جنوبی، اینچئون توانست به همراه مجتبی عابدینی، محمد رهبری و فرزاد باهر پس از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در مسابقه پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد

نقاشی مجتبی عابدینی

مجتبی عابدینی شورمستی (زاده ٢٠ مرداد ۱۳۶۳ درتهران عضو تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر است

المپیک تابستانی ۲۰۱۲

وی با قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۲ در کشور ژاپن به المپیک لندن راه یافت. در المپیک، در سابر مردان و نخستین بازی در برابر فلورین زالومیر از رومانی با نتیجه ۱۵ بر ۷ شکست خورد و در رتبه ۳۶ قرار گرفت.

بازی‌های آسیایی

او در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ کره جنوبی، اینچئون توانست به همراه علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر پس از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در مسابقه پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد.

مسابقات ۲۰۱۵ لهستان

مجتبی عابدینی در مسابقات کلاس آ لهستان با غلبه بر نماینده کره جنوبی که عنوان قهرمانی جهان را در اختیار دارد به جمع هشت بازیکن برتر این رقابت‌ها صعود کند. عابدینی که پس از صعود مستقیم از مرحله مقدماتی موفق شده بود با غلبه قهرمان المپیک از روسیه یک مرحله دیگر صعود کند، با برتری مقابل حریف کره‌ای که به جمع هشت بازیکن برتر مسابقات کلاس آ لهستان صعود کرد.

المپیک تابستانی ۲۰۱۶

مجتبی عابدینی در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ با غلبه بر شمشیربازان اوکراین، کره جنوبی و فرانسه، توانست به جمع چهار بازیکن برتر این رقابت‌ها صعود کند.سرانجام وی در رقابت با حریف خود در مرحله نیمه نهایی نتیجه را ۱۵ بر ۱۴ واگذار کرد و در مسابقه رده‌بندی هم در مقابل حریفی از کشور کره جنوبی شکست خورد و موفق به کسب مدال نشد و به مقام چهارمی مسابقات المپیک رسید.

جام جهانی ایتالیا ۲۰۱۷

مجتبی عابدینی در فینال جام جهانی پادووا ایتالیا به مصاف زاتماری از مجارستان رفت و در نهایت با شکست ۱۵ بر ۱۲ برابر این شمشیرباز مدال باارزش نقره را به دست آورد. او در نیمه نهایی ن یز ۱۵ بر ۱۴ اوه از کره جنوبی را شکست داد. او ابتدا متئو نری و سپی هر دو از ایتالیا را شکست داده بود و سپس در یک دیدار حساس با نتیجه ۱۵–۱۴ برابر ساندرو بازادزده از گرجستان به برتری رسید.

عابدینی برای صعود به نیمه نهایی برابر لوکا کوراتولی از ایتالیا را ۱۵–۱۰ از پیش رو برداشت.

جام جهانی لهستان ۲۰۱۷

مجتبی عابدینی قهرما۳۶۳ درتهران عضو تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر است. ن شمشیربازی کشورمان، در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ورشو لهستان پیروز شد و جزء ۸ بازیکن برتر جهان، به مرحله بعد صعود پیدا کرد.او در نهایت پنجم شد

دسته بندی ها Drawing and painting

دیدگاه